środa, 5 września 2018

Stosik #107

Stosik z sierpnia nie jest szczególnie imponujący, ale nawet mi to odpowiada, bo jest owocem okazji. Co prawda większości z tych tytułów raczej prędko nie przeczytam, ale będą ładnie wyglądać na półce.


Na samej górze zakup co prawda nie mój, tylko Lubego, ale i tak mam zamiar kiedyś przeczytać. Tak więc "Modyfikowany węgiel" wylądował na stosiku. Pod nim jedyny papierowy egzemplarz recenzencki w tym miesiącu, czyli "Czyste mięso" Paula Shapiro, od Marginesów. Temat ksiązki żywo mnie interesuje, trochę mniej jestem zadowolona, że sygnuje ją logo serii Eko bez designu tejże serii.

Dwie ostatnie pozycje to owoc promocji w Świecie Książki. "Onikromos" chciałam mieć od dawna, bo ładny, jednak nie bardzo byłam przekonana do wyłożenia ceny okładkowej (dość wysokiej) za książkę, co do której nie mam pewności, czy mi się spodoba. No ale te 7 czy 8 PLN to mogę zapłacić nawet za kota w worku. "I wrzucą nas w ogień" Patykiewicza było w niewiele wyższej cenie, więc dobrałam, bo jakoś głupio odbierać paczkę za mniej niż dychę. Będzie czekać na swoja kolej obok pierwszego tomu.

Przytrafiło się tez kilka ebooków, wszystkie do recenzji od Prószyńskiego i s-ki.


Od lewej mamy "Fabrykę planet", która powoli kończę (mimo dość opornego początku, potem się rozkręciło). Drugi tom "Tego, co najlepsze" Ellisona wzięłam raczej z kronikarskiego obowiązku - ciągle męczę pierwszy i nie jest to raczej autor, który by mnie zachwycał, ale wypada znać. A "Przygody młodego przyrodnika" wzięłam z sympatii do Davida Attenborough.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...