poniedziałek, 20 czerwca 2011

Stosik na czerwiec

Czerwiec był dla mnie miesiącem bardzo pracowitym, albowiem nastał krytyczny okres dla każdego studenta - sesja. na szczęście ja już ten go mam za sobą i chociaż trochę czasu pewnie minie, zanim zregeneruję siły, mogę rozpocząć wakacje. Rozpoczynam je małym stosikiem. Małym, gdyż sporo książek na półkach zalega i czeka pokornie na swoją kolej, a wakacje przeznaczyłam sobie na zmniejszenie ich ilości. Oczywiście nie wykluczam pojawienia się kolejnych wakacyjnych stosików - nawet dość szybko.:)


Od góry:
1. "Księżniczka Sissi" Stefanie Zwieg - uwielbiam koty i książki o nich, a na tą konkretną polowałam od dłuższego czasu. Kiedy nadarzyła się okazja nabycia w taniej książce własnego egzemplarza za 7,60zł, postanowiłam skorzystać. Zobaczymy, czy spełni nadzieje.
2. "Zbieracz Burz" t. 2 Maja Lidia Kossakowska - pożyczony od Erin. Dzięki!:)
3. "Dziewczyna, która pływała z delfinami" Sabina Berman - do recenzji od wydawnictwa Znak
4. "Detktyw i panny" Magdalena Lewańska
5. "Hyperversum" Cecilia Randall - powoli docieram do końca.
Dwie ostatnie książki otrzymałam od portalu Unreal Fantasy.

Chyba niedługo będzie następny stosik, bo nie dość, że kilka książek przyjdzie pocztą, to jeszcze (mimo braku konta na fejsbuku) postanowiłam wesprzeć akcję (tu też o niej) i zrobić małe, książkowe zakupy...

16 komentarzy:

 1. Gratuluję udanej sesji i życzę wspaniałych wakacji.
  Ciekawa jestem "Dziewczyny..." - wiele o niej dobrego ostatnio czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezły stosik...ja na razie przystopowałem z napływem książek...muszę przeczytać to co mam, a jest tego dużo :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Denerwują mnie te akcje. Dużo szumu, a kto kupi knigę, to zrobi to nawet bez okrzyków rozpaczy...

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie czytam "Księżniczkę Sissi" i ogromnie mi się podoba. Czasami nawet się zaśmiewam, a czasem zastanawiam ile prawdy jest w niej o kotach. Jestem ciekawa Twojej opinii.
  A tak przy okazji: gdzie kupiłaś tak tanio? ja mam egzemplarz z biblioteki, a chciałabym posiadać swój na własność.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kossakowska to wciąż dla mnie wielka zagadka. Wszyscy chwalą, a ja nie mam jakoś przekonania:) Hyperversum to taka cegiełka? Jakąś ją sobie wyobrażałem jak młodzieżówkę max 250 str:)

  OdpowiedzUsuń
 6. beatrix73 - Dziękuję:) Też jestem jej niezmiernie ciekawa. Nie czytałam co prawda cudzych opinii, żeby sobie nie "wypaczyć" własnej, ale same entuzjastyczne tytuły wystarczą, żeby pobudzić zainteresowanie.:)

  pisanyinaczej.blogspot.com - ja usilnie próbuję przystopować, ale wychodzi mi to raczej niemrawo...

  Fenrir - oj tam, oj tam, zaraz okrzyki rozpaczy. Dla mnie to raczej ciekawostka do pooglądania, no i zawsze jak domownicy się zaczną łapać za głowę, ile to ja książek przynoszę, to mogę błysnąć szumnym hasłem akcji.;)

  Balbina64 - cieszę się, że Ci się podoba, to dobrze wróży.:)
  Kupiłam w małej olsztyńskiej księgarence z tanią książką, De facto się nazywa. Zaglądam tam regularnie i często wychodzę z nowym nabytkiem.:) Jeśli Ci bardzo zależy, to mogę sprawdzić, czy jeszcze mają i wysłać pocztą.:)

  podsłuch - też tak myślałam i przeżyłam szok przy odbieraniu paczki.;) Bite 750 stron - biorąc pod uwagę to i wiek bohaterów, to miała być książka dla starszej młodzieży. Po wydarzeniach i fabule tego raczej nie widać...
  Zagadkę Kossakowskiej radzę czym prędzej odgadnąć. Co prawda ja zna tylko powieści tej pani, ale opowiadania podobno równie dobre.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy stosik :) Wypatruję najbardziej Twojej recenzji "Hyperversum" i "Księżniczki Sissi" ;)

  A patrząc na panią Kossakowską mam cholerne wyrzuty sumienia, że jeszcze po nią nie sięgnęłam ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się ciekawie. Z tego zestawu czytałam tylko Kossakowską, a chętnie przeczytałabym i Berman, i Lewańską, i Randall. Życzę przyjemnej lektury i czekam na wrażenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. a ja ciekawa jestem jak Ci się spodoba "Detektyw..." dla mnie tragedyja ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. To i ja chcę "Księżniczkę Sissi" za taką cenę :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj, zazdroszczę Kossakowskiej i Hyperversum. Zbieracza burz muszę sobie sprawić koniecznie, ale na razie czekam na recenzje ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziewczyna, która pływała z delfinami - ta książka od niedawna mnie intryguje i jestem ciekawa co Ty będziesz o niej sądzić ;D

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja chcę "Dziewczynę, która pływała z delfinami"!

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję zakończonej sesji, życzę szybkiego zregenerowania sił oraz przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie subskrybowałam komentarzy i dlatego dopiero dziś tu zajrzałam. Dziękuję za miłe chęci, ale nie chcę robić Ci kłopotu. Jeżeli przypadkowo trafisz będę wdzięczna i skorzystam z Twojej propozycji. Ale specjalnie nie fatyguj się.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...