sobota, 4 maja 2013

Jak to widzę?: zawieszenie akcji

Tym razem nie będzie nowego naboru - akcja, jak napisano w tytule, zostaje zawieszona do odwołania. Powody są dwa: pierwszy to mój notoryczny ostatnio barak czasu, który widać po coraz większej ilości zaległych postaci. Drugim jest brak zainteresowania samą akcją - skoro nikt nie zgłasza, nie miałabym czego rysować, nawet jeśli miałabym kiedy. Ale ponieważ ten mój pomysł bardzo lubię, kiedyś do niego wrócę, nawet jeśli nie będzie żadnych zgłoszeń.;) Tylko nie wiem, kiedy to nastąpi.


Aby jednak ci, którzy zostawili kandydatury pod ostatnim wpisem z serii nie poczuli się pokrzywdzeni, wszystkie zgłoszenia (czyli całe dwa;)) zostaną zrealizowane. Kiedyś. Przed reaktywacją w każdym razie. Dotyczy to również wszystkich zaległych postaci. Z nowego naboru będą to:

Khal Drogo z "Pieśni Lodu i Ognia" George'a R. R. Martina
Nocny Śpiewak z "Kronik Drugiego Kręgu" Ewy Białołęckiej

Zaległości:

Roland z Gilead z serii "Mroczna Wieża" Stephena Kinga
Smok Griaule z opowiadań Luciusa Sheparda
Woland z "Mistrza i Małgorzaty" Michaiła Bułhakowa
Alicja z cyklu o tym samym tytule Jacka Piekary

Cóż - do następnego razu!:)

9 komentarzy:

 1. Szkoda, że dopiero teraz znalazłam Twojego bloga, bo chętnie bym się zgłosiła :) Ale rozumiem ten brak czasu, mnie też męczy.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiosenny brak czasu to chyba jakaś blogowa epidemia.:)

   Usuń
 2. Wiesz co Moreni, bo z tym zgłaszaniem to trochę jest chyba tak, że człowiek sam nie wie czego chce ;) Ja się cieszę na Khala i Griaule'a. I proszę, żebyś jednak nie rezygnowała z zamieszczania swoich ilustracji. Rysuj dalej, co Ci w duszy gra. Może niekoniecznie będzie regularnie, może niekoniecznie zgodne z "życzeniami czytelników" ale myślę, że nie tylko ja będę na kolejne odsłony czekała!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę, że człowiek w pierwszej chwili zastanawia się, kogo zgłosić, więc nic nie wpisuje, a potem zapomina.;) A rysować oczywiście będę, tyle że właśnie próbuję opanować nowe narzędzie (wirtualne, he he), więc nie wiem, ile czasu zajmie mi wyprodukowanie czegoś zdatnego do publicznej prezentacji.;)

   Usuń
  2. A tak, też mi się zdarzało w pierwszym momencie nie zgłosić, a potem zapomnieć ;)Z cierpliwością będę czekać na opanowanie nowego narzędzia :)

   Usuń
 3. Cóż, ciężko wymyślić jaką postać chciałoby się zobaczyć: stąd pewnie nikły ruch przy zgłoszeniach.
  Może zamiast całkowitego zawieszenia zostawić akcję "samej sobie", i nie miesiecznie, ale ogólnie przyjmować propozycje? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest jakiś pomysł, rozważę go przy reaktywacji.:) Ale na razie i tak nie bardzo miałabym kiedy rysować cokolwiek regularnie. A jak mam nieregularnie, to za bardzo sobie pobłażam.;)

   Usuń
 4. A mój problem polegał na tym, że w sumie mało lektur nam się pokrywa. Ale podziwiać Twoje obrazki lubię, więc czy w ramach akcji, czy poza - maluj i publikuj :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano tak, większość tego, co Ty przeczytałaś, ja mam dopiero w planach.:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...