sobota, 14 maja 2011

Minierratka do stosika majowego

Tak się jakoś złożyło, że napadłam na bibliotekę uniwersytecka w poszukiwaniu podręczników i zupełnym przypadkiem zahaczyłam o regał z beletrystyką. A że jeszcze koleżanka przyniosła mi akurat obiecaną pożyczając, otrzymałam magiczną liczbę trzech książek. Jest to minimalna liczba, która mój prywatny, niepiany regulamin blogera pozwala umieścić jak (mini)stosik, a więc umieszczam.;)


1. "Wciąż o tobie śnię" Fannie Flagg - bo ja bardzo lubię tą panią i nijak nie mogłam się oprzeć jej najnowszej powieści stojącej na półce...
2. "Prowadź swój pług przez kości umarłych" Olga Tokarczuk - bo już od dłuższego czasu miałam ochotę na tą pozycję.
3. "Klątwa Tytana" Rick Riordan - bo chcę przeczytać cały cykl, a więc bez trzeciego tomu ani rusz.;)

To tyle, pozostaje tylko odwieczne zagadnienie: "Kiedy ja to wszystko przeczytam?!".

9 komentarzy:

 1. Oj, te kuszące biblioteki uniwersyteckie, znam to z autopsji ;) Czytałam "Prowadź swój pług przez kości umarłych" i wrażenia mam bardzo, ale to bardzo mieszane, ciekawa jestem twojej recenzji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tokarczuk czytałam,takiego zakończenia się nie spodziewałam,ale lubię być zaskakiwana :)Nawet mi się zrymowało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak przejdziesz na emeryturę ;p. Przynajmniej nie będziesz musiała chodzić do biblioteki. Do tej pory mam przed oczami bohatera jednej z czytanych kiedyś książek - starszy pan na emeryturze nadrabiał wszystko, czego nie zdołał przeczytać i wypożyczał z biblioteki książki autorami według alfabetu :D.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też chcę Riordana. Kusisz i nęcisz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. niedopisanie - ja po poprzedniej Tokarczuk ("Prawiek i inne czasy") też miałam uczucia mieszane, ale bardziej w pozytywną stronę. Dlatego postanowiłam jeszcze z "Prowadź..." spróbować. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.:)

  Evita - :-)

  C.S. - taka opcja mi się wydaje coraz bardziej prawdopodobna.:D A pamiętasz może, gdzie to było z tym nadrabiającym emerytem? Bo rozbudziłaś moją ciekawość.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bym przeczytała to w dwa-trzy dni, zależnie od poziomu wciągnięcia książki ;)
  Mały, ale ciekawy stosik :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam z twojego ministosika "Klątwę tytana" i ogromnie byłam z niej zadowolona, więc życzę miłej lektury tejże książki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nadaine - wiesz, gdyby to nie była zaledwie 1/13 książek, które mam na stosiku obok łóżka, to pewnie też bym się z nimi uporała w parę dni.:) Zwłaszcza że Flagg i Riordan należą do wyjątkowo szybkopochłanialnych.;)

  Przepowiednia - Dziękuję.:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tokarczuk coś chyba czytałam... Jeśli dobrze pamiętam był to "Prawiek i inne czasy", ale niestety niewiele pamiętam z lektury :)
  Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...